Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.
(To pytanie jest wymagane)
Imię
(To pytanie jest wymagane)
Nazwisko
(To pytanie jest wymagane)
Nr wpisu na listę radców prawnych
Numer wpisu w formacie WA-0000, WA-P-0000, WA-S-0000
(To pytanie jest wymagane)
Adres e-mail
(To pytanie jest wymagane)
Deklaracja udziału w wybranym szkoleniu
Uczestnik może zapisac się na dowolne szkolenie/a.
Zadaj pytanie prowadzącym szkolenie 6.12.2023 r., „Panel Q&A – wykonywanie zawodu radcy prawnego w praktyce” – r. pr. Anna Sękowska i r. pr. Marta Stryjek
Zadaj pytanie prowadzącym konferencję 12.12.2023 r., „Radca prawny w administracji publicznej” – m.in. r. pr. Adam Chrzanowski, r. pr. Romuald Chełmiński, r. pr. Izabela Nowakowska
(To pytanie jest wymagane)

Oświadczam, że zapoznałam/łem się z treścią informacji o przetwarzaniu danych.

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Przysługuje Pani\Panu prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do zgłoszenia sprzeciwu.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez OIRP w Warszawie znajdują się TUTAJ oraz w Polityce prywatności.

(To pytanie jest wymagane)
Zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie mojego wizerunku utrwalonego w trakcie wydarzenia w postaci zdjęć, filmów i nagrań oraz na jego rozpowszechnianie poprzez udostępnianie materiałów informacyjnych na stronach internetowych, w mediach społecznościowych administrowanych przez OIRP, zamieszczanie wizerunku w wydawnictwach OIRP oraz w materiałach promocyjnych i informacyjnych OIRP – w celu promocji, informowania i przedstawienia relacji z wydarzenia.